Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
25.04.2019
1474
0

Футбольна зірка відвідала Кубок Путілова

Футбольна зірка відвідала Кубок Путілова

Налаштовані рішуче всі, але переможе сильніший. На Херсонщині тривають відбіркові етапи до фіналу футбольного Кубка Андрія Путілова, передає ПІК.

Минулого уїк-енду другий тур змагань прийняла Чорнобаївка.

Засновник змагань побажав учасникам чесної перемоги. «Хочу побажати, щоб ви показали сьогодні справжній футбол, сильний і яскравий. Хочу, щоб серед вас стояв майбутній Шевченко. Хочу, щоб ви прославили своє село, Херсонщину, Україну», - звернувся до юних футболістів Андрій Путілов.

виступленіе лучше

 

На Шеву (Андрія Шевченка) хоче бути схожим восьмирічний Ваня Лосько з Чорнобаївки. Чому?

«Ну він ніколи нечесно не іграв. -Це як – нечесно грати? -Нечесно грати – це симулювати, коли тобі не дали по ногам, а ти всеодно впав», - зовсім не по-дитячому, а як футболіст-професіонал, відповідає Іван.

У зеленому грають футболісти з Киселівки. Минулоріч спортивну форму спортсменам подарував Андрій Путілов – як активним учасникам Кубка.

3

 

Тренує команду фізрук із 20-річним досвідом Сергій Воротило. А от його син, Воротило-молодший, вже футбольна зірка. Спочатку були харківський «Металіст» і луганська «Зоря», а тепер Сергій грає за футбольну команду Словаччини. В Україну ж навідується до батьків.

Успішний спортсмен зізнався – свого часу теж брав участь у Кубку Путілова.

футболіст звезда

 

«Коли був ще перший Кубок, нас запросили і ми тоді там грали. У мене навіть залишився такий невеличкий трофей – кубок «Кращому гравцю». Звісно, приємно, що цей Кубок проводиться й далі, розвивається. Дякую Андрію Путілову, за те, що він продовжує традицію», - розповів Сергій Воротило.

Сам засновник футбольного Кубку не приховує захоплення від того, що змагання серед школярів прокладають стежину у професійний спорт.

«Мені дуже приємно, коли дізнаюся, що наші хлопці стають відомими футболістами і прославляють Україну. Ми з Сергієм вже обговорили деякі плани на майбутнє, я проаналізував його кар’єру. Зізнаюся, це додає сил і бажання – давати можливість нашим дітям грати у футбол», - розповів керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

і футболіст

 

У другому відбірковому етапі змагань перемогла команда з Чорнобаївки. Футболісти поїдуть до Лазурного, в кінці травня у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний» відбудеться фінал Кубку Андрія Путілова.

с АС веселая

27 квітня відбудеться третій відбірковий тур Кубку. Команди гратумуть у Білозерці.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину