Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
30.11.2019
573
0

Фотовиставка «Мій тато – герой» перемістилася у Лавреньовку

Фотовиставка «Мій тато – герой» перемістилася у Лавреньовку

Фотовиставка «Мій тато – герой» перемістилася у Херсонську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова- повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Нагадаємо, офіційна презентація фотопроєкту відбулася 11 листопада в Херсонському обласному художньому музеї ім.Олексія Шовкуненка до Всеукраїнського дня молитви за сиріт. Фотовиставка, до якої увійшло понад 50 художніх фотопортретів дітей, чиї батьки загинули під час АТО, була створена херсонським фотокореспондентом херсонського видання ПІК Олександром Корняковим, а сам захід ініціювало комунальне неприбуткове соціальне підприємство «Оберіг» Херсонської обласної ради.

Під час відкриття фотопроєкту у Лавреньовці т.в.о. керівника КНСП «Оберіг» ХОР, голова ГО «Українська Єдність», учасник бойових дій, кіборг Ігор Кравець розповів чому і як виникла ідея зберегти пам’ять про полеглих на війні побратимів-земляків саме світлинами їхніх дітей.

«Вони є продовженням їхнього життя і роду, заради яких вони і воювали з російськими агресорами», – зазначив він.

Також з розповіді Ігоря Кравця молодь дізналася, як важко було їм, дорослим чоловікам, що пережили жах обстрілів і смерть друзів, відчувати і трагедію цих дітей, особливо старших, які все розуміють та дорослішають на очах, і свою безпорадність, неможливість повернути їм батьків.

Підтримав його і колега та співорганізатор проєкту, учасник бойових дій, керівник ГО Всеукраїнська спілка учасників бойових дій «Побратими України» в Херсонській області військовий капелан Максим Бервінов. Він говорив зі старшокласниками про російсько-українську війну, про гідність, честь, самопожертву, відданість своїй країні. Також цікавився їхніми думками про ці події, мріями, баченням свого майбутнього та тим, чи пов’язане воно з майбутнім України.

Учні пройнялися зворушливими словами, поезією, піснями, з якими до них зверталися учасники театральної студії «Барви» при музичній школі №3 (організатор і незмінний керівник Тетяна Князева), юні співачки – лауреати  міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, Маргарита Чикалова та сестри Поліна і Дар’я Туршатови.

Після презентації біля фотовиставки «Мій тато – герой» Ігор Кравець та капелан Максим провели патріотичні години із старшокласниками херсонських шкіл №54, 55 та гімназії №1.

З фотовиставкою, що розгорнулася у відділі мистецтв та читальній залі бібліотеки, вже познайомилися багато читачів і мешканців міста різного віку, різних професій. Відвідали її і слухачі курсів з підвищення кваліфікації при Херсонській академії неперервної освіти – вчителі початкових класів та вихователі дошкільних навчальних закладів області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину