Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
27.06.2019
980
0

Фонд громади Херсона «Захист» зібрав за три місяці понад 100 тисяч гривень для ХОСПІСу

Фонд громади Херсона «Захист» зібрав за три місяці понад 100 тисяч гривень для ХОСПІСу

«ХОСПІС – дім надії»: перший етап проекту з результатом у 102 340 грн. завершено, повідомляє Фонд громади Херсона «Захист», передає ПІК.

27 червня 2019 року Фонд громади Херсона «Захист» завершив перший етап проекту «ХОСПІС – дім надії!», в результаті якого впродовж 3 місяців було зібрано половину із запланованих майже 200 тисяч гривень задля створення людських умов для невиліковно хворих херсонців - пацієнтів херсонського ХОСПІСу.

Фонд передав (офіційно - за накладною) херсонському ХОСПІСу десять новеньких медичних двусекційних ліжок (одна із секцій має декілька положень й хворого можна припідняти), обладнаних гусаком (хворий тепер самостійно може підтягнутися й прийняти зручне положення), боковими поручнями (вони захищають лежачого важко хворого від падіння з ліжка) та медичним двусекційним матрацем, який не промокає А ще двадцять шість протипролежневих мартраців! Усього благодійна допомога у сумі склала 102 340 грн.

«Запрошуємо вас, херсонці, долучитись до другого етапу проекту «ХОСПІС – дім надії!», адже пацієнти херсонського ХОСПІСу ще не забезпечені найнеобхіднішим обладнанням для пристойного догляду. Нашим завданням є, зібравшись разом, спільними зусиллями допомогти важко хворим, невиліковним нашим землякам - пацієнтам ХОСПІСу. Ми не можемо додати їм днів життя, але провести останній час на цій землі у людських умовах – ми в змозі!», – зазначають у Фонді.

Пожертву можна перерахувати через кнопку «Зроби пожертву» на сайті БО «ФГМХ «Захист» https://zahyst.ks.ua/, залишити кошти в скриньках для збору коштів, встановлених в супермаркетах «Фреш», перерахувати гроші на рахунок БО «ФГМХ «Захист», за реквізитами вказаними нижче.

Реквізити для перерахування благодійної допомоги - 
отримувач - БО ФГМХ "Захист"
АТ „Кристалбанк“
МФО 339050
Рахунок N 26004001082254 
ЄДРПОУ 26347439
Призначення: благодійна допомога на ХОСПІС

На 27.06.119 р. залишок накопичених на рахунку коштів після придбання товарів у першому етапі проекту складає 5 285 грн. 08 коп.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину