Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
18.07.2016
184
0

Фіскали Херсонщини провели урок з соціального підприємництва

Фіскали Херсонщини провели урок з соціального підприємництва

Неприбуткові організації та установи Херсонщини, що виконують роль посередників у суспільних справах та розвивають громадянське суспільство, вкрай необхідні нашій області.

Адже саме вони вирішують проблеми, якими не займаються суб'єкти підприємницької діяльності і держава декларує їм свою підтримку та регулює їх діяльність. Це підкреслив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області ДПС в області Ігор Клим під час тематичного семінару для платників податків області: «Неприбуткові організації: реєстрація, оподаткування, звітність».

За ініціативи члена Громадської ради при Головному управління ДФС у Херсонській області, голови правління благодійного фонду громади Херсона «Захист» Лариси Польської, до участі у заході були запрошені понад 100 представники неприбуткових організацій та установ Херсонщини. Цікавою стала інформація про стратегічні напрями та завдання національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020роки.

У форматі дискусії розглядалися практичні аспекти реєстрації неприбуткових установ, особливості податкового обліку благодійності та зворотної фінансової допомоги. Детально обговорювалися основні засади перебування установ та організації в Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Саме такий формат ділових діалогів та практичних консультацій з представниками інститутів громадського суспільства допомагає підвищити громадянську освіту населення та сприяти умовам для розвитку соціального підприємництва на Херсонщині.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину