Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
11.06.2018
233
0

Фіскали викрили факт заволодіння коштами місцевого бюджету

Фіскали викрили факт заволодіння коштами місцевого бюджету

Спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Херсонській області та АР Крим в одному із районів Херсонщини встановили факт шахрайського заволодіння коштами місцевого бюджету.

Про це передає ПІК з посилання на прес-службу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Фіскали з’ясували, що бізнесмени взялись виконати капітальні ремонти приміщень навчального закладу та центральної районної лікарні, значно завищивши вартість виконаних робіт.

Окрім того, «забули» офіційно працевлаштувати найманих працівників, які б мали виконати необхідний обсяг робіт. Водночас, вони включили включити значні суми оплати праці таких нелегалів до загальної вартості виконаних робіт.

Та й це ще не все. Аби отримати такі роботи, поки що невстановлені особи внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів фізичної особи – підприємця та в подальшому подали їх для здійснення процедури державної реєстрації до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців однієї із районних адміністрацій Херсонської області.

У результаті вчинення такого хитросплетеного кримінального правопорушення шахраям удалося заволодіти бюджетними коштами у значних розмірах.

Наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за статтею 205-1 «Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб - підприємців» Кримінального кодексу України.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину