Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
08.12.2018
257
0

Фіскали відкриють громадам інформацію про борги по місцевих податках

Фіскали відкриють громадам інформацію про борги по місцевих податках

Фіскальна служба відкриє громадам інформацію про борги по місцевих податках. Про це передає ПІК з посиланням на ресурс otg.cn.ua.

«У рамках Форуму місцевого самоврядування виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан повідомив про позитивну для громад новину. Відтепер фіскальна служба надаватиме органам місцевого самоврядування інформацію про сплачені податки та збори, а також суми податкового боргу по кожному платнику податків», - йдеться у повідомленні.

Під час обговорення інструментів, що сприятимуть кращому плануванню та виконанню місцевих бюджетів, Олександр Слобожан підкреслив: при прийнятті змін до Податкового кодексу України парламент врахував поправку народного депутата Оксани Продан. Тож відтепер Державна фіскальна служба надаватиме органам місцевого самоврядування інформацію про сплачені податки та збори на відповідних територіях, а також суми податкового боргу по кожному платнику податків.

Тепер громади матимуть достовірну інформацію, яка дозволить якісніше планувати, аналізувати та виконувати місцеві бюджети.

Читайте також: 

Бюджети громад не наповнюються, бо місцева влада не хоче сваритися з бізнесменами

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину