Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
02.07.2019
4371
0

Фіскали та патрульні перевіряють платні парковки у Херсоні

Фіскали та патрульні перевіряють платні парковки у Херсоні

У Херсоні тривають рейди по «легалізації» пасажирських перевезень повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Зокрема, фіскали та патрульні перевіряли осіб, які здійснюють паркування автотранспорту на Центральному ринку, вулиці Миру та Привокзальній площі (територія прилегла до комплексу «Анжеліна»), та вздовж будівлі залізничного вокзалу до пров. Заводського.

Під час проведення контрольно-перевірочних заходів учасники рейду з’ясували, що надання послуг з паркування транспортних засобів проводилося без державної реєстрації підприємницької діяльності з порушеннями правил паркування автотранспорту.

Фіскали області склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Повідомляється, що за інформацією КП «Сервіс – Центр» Херсонської міської ради, в 2019 році договори щодо користування та обслуговування майданчиків для паркування уклали 139 суб’єктів господарювання м. Херсона. Такі платники податків мають надавати місця для паркування автівок на платних майданчиках та спеціально відведених автостоянках і сплачувати збір за парковку до бюджету громади. Станом на 01.07.2019 до місцевого бюджету Херсона надійшло лише 287 тис. грн. за паркування транспортних засобів.

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає громадян та гостей Херсонщини ретельно ставитися до сплати коштів за паркування, вимагати квитанцію про сплату, не соромитися та задавати питання щодо дозвільних документів на ведення підприємницької діяльності та обирати майданчики для платного паркування транспортних засобів із паркувальними автоматами.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину