Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
26.02.2019
1721
0

Фірмовий торт «Херсон» презентують 19 травня

Фірмовий торт «Херсон» презентують 19 травня

Хто переміг у конкурсі на виготовлення фірмового торта «Херсон» стане відомо 19 травня, у рамках відкриття «Туристичного сезону – 2019», передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії.

Переможець отримає цінний  подарунок  

19 травня, у рамках відкриття «Туристичного сезону – 2019», відбудеться презентація фірмового торта «Херсон» та публічне оголошення переможця Конкурсу із врученням учасникам Конкурсу Подяк міського голови та переможцю – Почесної грамоти міського голови та цінного подарунку (до 30 тисяч гривень).

Конкурс проводиться з 25 лютого до 19 травня у три етапи

І етап – з 25 лютого до 20 квітня – прийом реєстраційних анкет, фотографій кондитерського виробу в двох ракурсах – загальному та в розрізі, технологічних карт, рецептур. Заявки надсилаються на електронну адресу:up_kult@ukr.net або рекомендованим листом на адресу: м. Херсон,вул. Гімназична,7 (управління культури Херсонської міської ради);

ІІ етап – з 22 квітня до 19 травня члени Оргкомітету проводять відбір конкурсних анкет, які надіслано до 17:00 20 квітня, у межах І етапу ідентифікують анкети, які підпадають під умови Конкурсу, присвоюють номери учасникам, які переходять до наступного, ІІІ етапу. Після зашифровки, пакет документів (номер учасника, фотографії кондитерського виробу в двох ракурсах – загальному та в розрізі, рецептур з описом технології приготування) надсилається кожному члену Журі для ознайомлення.

ІІІ етап – 19 травня – визначення Журі переможців Конкурсу. Учасники конкурсу надають 2 торти (1 – для оцінювання Журі, 1 – виставковий зразок).

 Як раніше передавав ПІК, у мерії вирішили створити херсонський фірмовий торт.

Фото з відкритих джерел ілюстративне

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину