Pik
Сьогодні, 28 Січня 2020
20.05.2014
222
0

Финишировала кампания декларирования доходов, полученных в течение 2013 года

Финишировала кампания декларирования доходов, полученных в течение 2013 года

Доходи громадян: все має бути задекларовано

Фінішувала кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2013 року. Як і торік, вона мала традиційно усталену основу, яка ґрунтувалася виключно на формуванні громадянської свідомості у сплаті податків громадянами Херсонщини. Тож, була продовжена практика приймання декларацій у Центрах обслуговування платників податків області у вихідні та святкові дні, вечірні години. Особлива увага приділялась - людям поважного віку, інвалідам, соціально незахищеним категоріям населення, які потребували надання детальних роз'яснень щодо декларування доходів. Поновлена практика створення виїзних консультаційних пунктів у сільських (селищних) радах населених пунктів Херсонської області. І ось результати.
Станом на 1 травня 2014 року про свої статки повідомили 30 051 мешканців Херсонської області. Їх минулорічні сукупні доходи склали понад 350 мільйонів гривень. Це в 1,2 рази більше ніж торік.
Найбільш активно звітували одноосібники, які отримали дохід від реалізації вирощеної сільгосппродукції. Подано 25340 декларацій на суму 42 мільйона гривень.
Ще 1199 осіб повідомили про отриманий дохід у вигляді спадщини. Сума задекларованого ними доходу склала 121,9 мільйонів гривень, порівняно з минулорічними 113,2 мільйонами.
80 херсонців отримали інвестиційний дохід на загальну суму 1,5 мільйона гривень, 293 декларанта повідомили про реалізацію нерухомого майна на 2,8 мільйона гривень.
Цього річ, на статки понад один мільйон гривень вказали 20 «херсонських мільйонерів». Сумарний розмір їх доходу склав 38 мільйонів гривень.
Заробітну плату понад 1 мільйон гривень задекларували 4 громадянина - загальна сума доходу 7 мільйонів гривень. Від здійснення незалежної професійної діяльності 1 мешканець області задекларував дохід 1 мільйон гривень.

За результатами проведеної роботи бюджети місцевих громад Херсонщини додатково отримають 16,7 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.
Правом на податкову знижку скористалося 1552 мешканці Херсонщини. За підсумками проведених перерахунків з бюджету громадяни отримають понад 1 мільйон гривень бюджетної компенсації.
«Інноваційною складовою нинішньої деклараційної кампанії стало подання декларацій про майновий стан і доходи засобами електронних сервісів Міністерства доходів і зборів України. Протягом січня-квітня192-платника податків задекларували власні статки у «цифровому» форматі та скористалися сервісом он-лайн декларування доходів», - резюмував Валерій Шмурянов.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину