Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
15.07.2016
358
0

Фінал за «Кубок Путілова» відбувся!

Фінал за «Кубок Путілова» відбувся!

Сьогодні, на стадіоні в мікрорайоні «Корабел» кипіли футбольні баталії. Адже визначався переможець у Кубку Андрія Путілова. Заради бажаної першості хлопчаки готові були відчайдушно боротися на полі.

Розпочався турнір серед команд Білозерського району і Херсона в червні. Тоді 20 команд, де гравцям по 10-12 років, вийшли на поле за перемогами . Далі були півфінальні ігри у Херсоні та Білозерці . І ось, нарешті, фінал на стадіоні в мікрорайоні «Корабел», який відроджували саме для спортивного дозвілля дітвори.

Чотири найкращі команди вибороли право позмагатися за Кубок. Це команда «Динамо» з Дар`ївки, команда Білозерки, команда футбольної школи «Кристал» та команда херсонської спецшколи з футболу №47.

Серед вболівальників був і голова обласної ради Андрій Путілов, під патронатом якого проходить турнір.

Він приніс кожній команді спортивні подарунки - футбольні м`ячі та чесно зізнався, вболіває за команди Білозерського району, особливо за дар`ївських хлопців.

З цією войовничою командою у нього своя історія. В минулорічних змаганнях за Кубок Путілова, дар`ївці завжди доводили, що так просто їх не здолати. І за недовгий час дар`ївська команда показала колосальний прорив. «У селах немає такої інфраструктури для заняття футболом. І коли команди з сіл досягають успіху, це по-особливому радує. Вони рвуться вперед, досягають кращого, ними керує велика жага перемоги», - говорить Путілов.

Він побажав усім командам гідно себе показати на полі, і звісно, найкращим - перемогти. А як проходили ігри і хто все ж таки вирвав перемогу, читайте в нашому наступному матеріалі.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину