Pik
Сьогодні, 22 серпень 2019
11.10.2014
104
0

Філарет розповів у Херсоні про провокації, що готували російські агенти на 14 жовтня

Філарет розповів у Херсоні про провокації, що готували російські агенти на 14 жовтня

На прес-конференції в Херсоні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, відповідаючи на запитання кореспондента «ПІК», прокоментував заяву прес-служби УПЦ КП про те, що російськими спецслужбами на свято Покрова Пресвятої Богородиці, 14 жовтня готуються численні провокації в Україні з метою розпалювання релігійної та суспільної ворожнечі.
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вважає, що оприлюднивши таку інформацію, вони запобігли провокаціям.
«Ми отримали інформацію, що російські агенти готують на це свято, а це свято не тільки чисто церковне, це свято українського козацтва і свято Української повстанської армії. Так ось, оце свято вирішили використати для розпалювання релігійної ворожнечі між Київським патріархатом і Московським. Розпалювання це планується таким чином, що нібито Київський патріархат силою захоплює храми Московського патріархату. І, зокрема, Києво-Печерську Лавру», - розповів Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
За його словами, російські провокатори хотіли розповсюдити інформацію про те, що в Україні не тільки, мовляв, йде громадянська війна (як вони називають війну, що веде Росія  на сході України), але й уже, мовляв, почалась міжрелігійна ворожнеча. І тоді б вороги України заявили, що не можуть «терпіти беззаконня, такого зла і потрібне зовнішнє втручання». 
«Для того, щоб цього не сталося, ми вирішили це опублікувати і попередити: що ми знаємо про такі наміри. І поскільки ми їх випередили, то, як це бувало і в попередні рази, вони на це не наважаться», - впевнений Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину