Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
30.05.2016
209
0

Фестиваль «Мельпомена Таврії» завершився на містичній ноті

Фестиваль «Мельпомена Таврії» завершився на містичній ноті

Фестиваль «Мельпомена Таврії» завершився на містичній ноті виставою Сергія Павлюка «Ніч на полонині» за твором Олександра Олеся .

В «Чумацькій криниці» Луганський театр переніс глядачів в казковий карпатський ліс. Тут панують мавки, лісовики, чорти, русалки, оживають давні легенди.

Молодий вівчар Іван, потрапивши в цей чарівний світ, закохується в мавку і відрікається від земної любові до Марійки. Та попереду на хлопця очікують жорстокі випробування і болючий вибір.

Особливо містично події розгорталися серед сосен під супровід зірок. Незабутню атмосферу створювали народні пісні та запальні танці на лісовій галявині.

Режисер постановки Сергій Павлюк розповідає, що над цим проектом почали працювати ще два роки тому. Прем'єру планувати показати в жовтні 2014 року, проте бойові дії на сході завадили планам. Театру довелось переїхати з Луганська в Северодонецьк.

«Приблизно півроку тому мені зателефонували і запропонували повернути цю постановку. Ми все робили з початку, адже від старого складу залишився лише один хлопець з балету. Були дуже жахливі умови, театр в Северодонецьку в аварійному стані, і тому ми репетирували у парку біля театру. Прем‘єра ж відбулась не в театрі, а в Домі культури. Я сподіваюсь, що влада допоможе їм відбудувати будівлю театру», - каже Сергій Павлюк.

Привітали Херсон с вдалим завершенням Мельпомени Міністр культури Євген Нищук, губернатор Андрій Гордєєв, які завітали на театральне свято.

«Я вітаю театр, що попре всі складнощі фестиваль «Мельпомена Таврії» продовжує розвиватися, продовжує знаходити нові форми, скликати всю Україну. Мені приємно, що фестиваль став великим, пізнаваним брендом. Дуже радує, що такий знаковий фестиваль у Херсоні, нашому південному форпості країни, закрив театр з найсхіднішого нашого краю - Луганщини. Ми докладемо усіх зусиль, щоб підтримати колективи, які після виїзду з окупованих територій продовжують творити українське мистецтво», - зазначив Євген Нищук.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину