Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
01.07.2018
1450
1

Фестиваль «Купальські зорі» чекає гостей з Європи

Фестиваль «Купальські зорі» чекає гостей з Європи

На фестиваль «Купальські зорі» на Херсонщині чекають гостей та учасників з інших регіонів України та з Польщі, Румунії, Молдови і Чехії.

Про це на прес-конференції, присвяченій проведенню 7-8 липня у місті Гола Пристань ХVI Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі», розповів Олександр Бабич, Голопристанський міський голова, передає ПІК

Читайте також: У Голій Пристані завдяки «Купальським зорям» придбають обладнання для лікарні

«Чим буде цікавий фестиваль у цьому році? Очікуємо близько 100 учасників з різних куточків України і з-за кордону також. Дуже багато людей цікавиться нашими виставками ужиткового мистецтва – це також близько 150 учасників. Тобто, традиції зберігаємо, традиції підтримуємо і працюємо над тим, щоб фестиваль не втратив свою цікавинку, свою родзинку», - сказав міський голова.

«Гості у нас будуть обов’язково з Польщі, з Румунії, з Чехії будуть гості, з Молдови. Ми хочемо ділитися нашими традиціями і розповсюджувати їх не лише в Україні, але й за її межами», - відзначив він.

Читайте також: На перемогу у конкурсі «Купальські красуні» претендують 18 дівчат

«Вся ця інформація (про те, як стати учасником фестивалю – ПІК) є на сайті міської ради, ми абсолютно відкриті. У нас є професійне журі, прозоро і чесно проводиться відбір на нашу велику сцену. Хочу наголосити, що спочатку ми маємо фестивальний розмай, який відбувається на двох сценах, в залежності від номінації, і тоді всі, хто виходить у фінал, вони виходять на велику сцену і показують свою майстерність. Так, є таке, що кілька років поспіль або через рік виграють одні і ті ж учасники. Наприклад, у нас є місто – побратим Дніпрорудне, звідти приїздить наскільки потужний, колоритний колектив, що журі одноголосно визнає, що вони професійні. Я думаю, що в цьому році буде конкуренція їм і ми побачимо цікаві колективи», - каже Олександр Бабич.

За його словами, серед учасників з України будуть також учасники з інших  міст, з якими Гола Пристань підписала меморандуми про братні, партнерські відносини. І це не лише Дніпрорудне. 

Читайте також: У Голій Пристані з’явиться ще один пам’ятник

Новини по темі

Коментарі

Yulia Volodumurivna, 01.07.2018
Казочки розповідати та язика чесати Бабич великий майстер.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину