Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
15.05.2014
185
0

Фермеры не могут сами продать в Херсоне выращенную ими клубнику

Фермеры не могут сами продать в Херсоне выращенную ими клубнику

Фермери не можуть самі продати у Херсоні без посередників власноруч вирощену полуницю. Про це повідомив депутат міськради, голова асоціації фермерів та приватних землевласників у Херсонській області Микола Халупенко.
"13 травня арештували машини фермерів, які привезли свою полуницю у Херсон торгувати. Торгували по 25 гривень за кілограм. Сказали їм, щоб більше не приїздили. Поряд стояли перекупники, продавали таку ж полуницю по 40 гривень", - відзначив М.Халупенко.
Як розповів М.Халупенко , заарештовані дві машини з полуницею належать фермерам із розташованих неподалік Херсона сіл Чорнобаївка та Садове, які вирішили самі, а не через перекупників, продати у Херсоні власноруч вирощену продукцію. Кожен із них привіз до обласного центру близько 200 - 300 кілограмів полуниці. "Сьогодні полуницю фермер продає по 20 - 25 гривень, а бабусі-перекупки - по 35 - 40 гривень. Фермер продає дешевше, бо він вибрав (полуницю - Ред.) ввечері чи зранку, і йому треба продати її, тому що вона у нього знову йде. Через це і ціна у фермера нижче",- зазначив депутат-фермер.
За його словами, у Херсоні влада ще не створила фермерам належні умови для торгівлі сільгосппродукцією у місті. "Вони (сільгоспвиробники - Ред.) повинні прийти сюди, у міськвиконком, протягом 10 хвилин отримати документ на те місце, яке вони заявляють (для торгівлі - Ред.), і маючи довідку санстанції на продукцію, спокійно торгувати. До них ніхто не повинен приходити і казати: а чого ти тут стоїш, і розповідати всілякі казки", - заявив М.Халупенко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину