Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
26.07.2018
473
0

Фермери Херсонщини незадоволені роботою ГУ Держгеокадастру

Фермери Херсонщини незадоволені роботою ГУ Держгеокадастру

Фермери Херсонщини незадоволені тим, як в області виконується меморандум, укладений між Асоціацією фермерів області та ГУ Держгеокадастру. У меморандумі йшлося про відпрацювання проблемних земельних питань з урахуванням балансу інтересів держави та фермерів.

Про це сьогодні, 26 липня, сказав на сесії облради Леонід Кириченко, депутат Херсонської обласної ради, передає ПІК

«До мене звернулася Асоціація фермерів Херсонської області щодо роботи Держгеокадастру в Херсонській області», - повідомив Леонід Кириченко.

Він озвучив проблемні питання, які мають місце в області і заважають роботі фермерів.

«Існують такі факти, про які навіть голова ОДА, почувши, взявся за голову. Приклад такий, фермер працює 20 років, помирає. Сім’я збирається згідно статуту, проводить збори, обирає доньку головою господарства і повинні далі продовжувати працювати. Але Держгеокадастр видає наказ про вилучення цих земель і передачу їх на аукціон тобто, відбирає землю. У людей одне горе, держава у вигляді Держгеокадастру «допомагає» іншим горем», - розповів депутат облради.

«От в цьому зверненні і стоїть наше питання. До мене звернувся фермер з Олешківського району. Він звернувся 26.08 2016 року до Держгеокадастру про продовження договору оренди а для цього треба виготовити грошову нормативну оцінку земельної ділянки. Сьогодні вже сьомий місяць закінчується 2018 року. Тобто, два роки він цього зробити не може. Це так – суди, нерви, здоров’я, кошти, марно потрачений час», - розповів Кириченко.

«Ми знаємо, що голова Держгеокадастру в Херсонській області був звільнений по якихось причинах, і сьогодні працює виконуючий обов’язки, буде призначений новий голова ГУ Держгеокадастр. Ми, від імені депутатів, звертаємося до голови облради, до голови ОДА щоб існувала між нами співпраця згідно меморандуму, підписаному між фермерами Херсонщини і державною установою, щоб спростити всі ці процедури, які негативно впливають на життя та працю фермерів», - сказав Леонід Кириченко.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину