Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
20.08.2017
922
0

Херсонські активісти готові пікетувати Кабмін

Фата-моргана Рибного патруля на Херсонщині

Створення на Херсонщині Рибного патруля – це тема не нова, передає ПІК

Ще 7 квітня 2016 року  в область приїздив тодішній перший заступник начальника Держрибоохорони Павло Гвозденко, який заявив: реформа розпочалася. Спочатку визначаться з керівництвом Рибних патрулів на місцях, потім вже проведуть конкурс та оберуть рибних патрулів. Погодження Кабміну щодо ліквідації старої рибоохорони і запуску так званого рибного патруля є. Проект будуть реалізовувати, в першу чергу там, де буде підтримка місцевої влади.

Зацікавлені в тому, щоб був створений Рибний патруль є. Вони лобіюють призначення на посаду керівника управління держагентства рибного господарства в області депутата облради від радикалів Романа Педченка, який переміг в конкурсі на посаду керівника Рибного патруля. Було прийнято навіть відповідне звернення з цього приводу до Мінагрополітики від депутатів облради, воно датоване 9 червня 2017 року.

Тобто, політична  воля місцевої влади є.

Уже в середині липня депутат облради радикал Микола Ставицький заявив про намір провести акцію з блокування Держрибагентства в Києві.

9 серпня блокування розпочалося.  У складі делегації – ветерани АТО, депутати та громадські активісти, повідомив Ставицький.

І ось з’явилась інформація зі столиці: є домовленість, що в Херсон приїде розбиратися з питанням про  звільнення з посади керівника Херсонрибоохорони Богдана Артющика та початку роботи Рибного патруля Володимир Фалей. Його посада така ж, як і в його попередника - перший заступник голови Держрибагентства України.

Нарада в облраді за участі Володимира Фалея в п’ятницю, 18 серпня, була емоційна. На ній йшла мова про звільнення з посади керівника Херсонрибоохорони Богдана Артющика та початку роботи Рибного патруля на Херсонщині.

Усі до одного працівники облуправлінь Рибоохорони будуть звільнені запевняв Володимир Фалей. "Є постанова №894 Кабміну, в якій чітко пояснено, які органи будуть ліквідовані, і які будуть створені. І тому я вам заявляю: всі працівники, які зараз працюють в Херсондержрибоохороні, вони, згідно цієї постанови, будуть звільнені, всі до одного. У нас вже є такий приклад - Тернопільська область, де вже немає управління, а є тільки Рибоохоронний патруль", - розповів Фалей.

А от в Київській області працює і новий Рибоохоронний патруль, і старе управління Рибоохорони. Мовляв, поки йде ліквідація старої структури, щоб  керівник нової структури не брав на себе можливі проблеми (наприклад, якщо виявляться недостачі і т.д.) керівника старої структури.

Як зазначив Фалей, у Держрибагентстві не залишиться в регіонах жодного старого органу, проте для цього необхідний час.

Новий Рибоохоронний патруль отримає в регіонах України всі повноваження лише тоді, коли до його регіональних підрозділів буде набрано понад 60% особового складу. Як тільки з’явиться цей магічний відсоток, мовляв, відразу автоматом повноваження облуправлінь Рибоохорони передадуть Рибоохоронному патрулю.

Коли це відбудеться  конкретно на Херсонщині  – на нараді не прозвучало.

З цього приводу у Фейсбук висловився після наради депутат облради Микола Ставицький. Він  вважає, що київські чиновники розіграли фарс та виставу. «Цей бій Херсонська громадськість програла ще тоді, коли відмовилась біля Держрибагенства проводити безстрокову акцію», - вважає Ставицький. Він також звернув увагу, що обіцяв громаді вирішити питання створення патруля Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Ставицький заявив, що тепер вже мова йде про безстрокову акцію під стінами Кабміну.

Далі буде.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину