Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
19.01.2018
497
0

Фахівці спостерігають за станом диких водоплавних птахів

Фахівці спостерігають за станом дикої птиці на Джарилгацькій затоці

Скадовське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області та Скадовська районна лікарня ветмедицини, фахівці Національного природного парку “Джарилгацький” щоденно відстежують  клінічний стан диких водоплавних птахів, а саме: качок, лебедів, гусей та інших, які зимують в Джарилгацькій затоці або знаходяться на відпочинку при перельоті в теплі краї на зимівлю. Про це повідомляє ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Щоденно проводяться обстеження узбережжя Джарилгацької затоки від її початку, границя з Коржинською затокою, до с. Красне. В ході обстежень, виявлено шість стай дикої водоплавної птиці (лебеді – до 50 гол, качки-лиски – близько 2000 – 2500 гол,  качки-нирки, чайки, баклани, тощо).

Станом на 18.01.2018 року,  з того, що вже зібрано і спалено (тушок мертвих диких водоплавних птахів),  можемо  говорити  про 22 трупи  загиблих качок – лисок. Ветеринарними лікарями Скадовської РДЛВМ  відібрано  патматеріал  від  трупів  птахів та направлено до Херсонської РДЛВМ. Згідно результатів лабораторії  причиною загибелі цих птахів стала бактеріальна хвороба – пастерельоз.

Станом на 19.01.2018 року,  при обстеженні прибережної зони Джарилгацької затоки,  поголів’я  качок – лисок не  виявлено.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину