Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
22.07.2016
687
0

Естафету «карти-оберіга» перейняли майстри Херсонщини

Естафету «карти-оберіга» перейняли майстри Херсонщини

До 25-ї річниці Незалежності України кожна область країни вишиває свій символ на карті-скатертині «Оберіг України»

Про це у фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада. 

Сьогодні у виставковому залі Національної спілки художників України свій фрагмент вишивали і майстри з Херсонщини. До нас карту-вишиванку привезли із Запоріжжя, яке уже завершило вишивання свого фрагменту. Кожна область України вишиває на карті-полотні притаманні своєму регіону символи.

За словами начальника управління культури ОДА Світлани Думинської, крім Запорізької області завершили свій фрагмент Львівщина та Дніпропетровщина.

«Ми одні з перших, хто долучився до цієї акції, яка була започаткована учасниками АТО та волонтерами Львівщини, - наголосила Світлана Думинська. - Це не просто карта, це символ нашої єдності».

Під час колегії, яка відбудеться у вівторок, 26 липня, карту урочисто передадуть військовослужбовцям, які приймали участь в АТО. Учасники АТО, які є одними із ініціаторів акції, у свою чергу відвезуть її в інший регіон України.
Символи, притаманні Криму, на карті України будуть вишивати також на Херсонщині - представники кримськотатарського Меджлісу, які проживають у регіоні.

Коли всі регіони України завершать вишивати свої символи на карті, карта-вишиванка відправиться у місто Львів для експозиції в одному із музеїв міста. 

Завершення робочої мандрівки вишиваної мапи планується 24 серпня.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину