Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
03.06.2016
251
0

Енергоефективність комунальних підприємств Херсонщини проаналізують

Енергоефективність комунальних підприємств Херсонщини проаналізують

КП «Енергосервісна компанія» проаналізує, за рахунок яких конкретних заходів комунальні підприємства можуть заощадити бюджетні кошти.

Про це у своєму коментарі за результатами роботи "комунальної" комісії зазначив її голова Юрій Рожков, пише у фейсбук Херсонська обласна рада. 

«Прорахувати, скільки, наприклад, те чи інше комунальне підприємство зможе зекономити грошей, якщо, наприклад, замінити вікна, утеплити дах, скільки ми зможемо зекономити при встановлені котлів на твердопаливних брикетах», - каже Юрій Рожков.

Він також відзначив, що є приклади, коли комунальні установи, незважаючи на погодні умови в опалювальний період, при різній температурі повітря, звітують про використання однакової кількості палива. «Це означає, що ведеться нечесна робота. Тому сьогодні ми попросили директора нашого комунального підприємства по енергозбереженню дати звіт на наступне засідання комісії по кожному комунальному підприємству. Щоб він оцінив як керівник, які заходи потрібно вжити. Перш за все, хотілось би, щоб він використав у цій роботі менеджерський підхід», - каже Юрій Рожков.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину