Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
03.10.2018
1855
0

Експертиза зачіски довела херсонського чиновника до суду

Експертиза зачіски довела херсонського чиновника до суду

Особисті погляди чиновника на стиль і зовнішність, тим більше, чужі, мало як стосуються його функціональних обов’язків. Та інколи публічні висловлювання посадовців просто таки змушують засумніватися і в їхніх професійних якостях, передає ПІК.

Справжній шедевр видав на гора заступник начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міськради В’ячеслав Нікітєнков. Просто в розпал громадських слухань з питань маршрутного тарифу, які відбувалися в залі Суворовської райради, чиновник вирішив пожурити громадського активіста Олександра Тарасова… за його зачіску, прирівнявши її до жіночої. «Я звертаюся до молодого чоловіка з жіночою зачіскою, Вам дали виступити, якщо Ви хочете виступи ще раз, Вам дадуть ще раз», - гучно сказав Нікітєнков.

Читайте також: Куди зникають водії херсонських маршруток?

Активіста, який збирає волосся у хвіст, таке звернення обурило. Олександр Тарасов спробував озвучити це на мікрофон, натомість руки йому скрутили поліцейські. На якийсь час активіста вивели із зали. Олександр Тарасов не зрозумів поведінки правоохоронців і обіцяє позиватися до суду, як на поліцію, так і на чиновника, який будучи посадовою особою, дозволив собі неприпустиме – принизив людську гідність. Сам В’ячеслав Нікітєнков так не вважає і вибачатися перед активістом відмовився, так само публічно, як і образив…

Чим завершиться конфлікт чиновника й активіста і чи дійсно дійде до судової тяганини, побачимо. Але сам випадок вражає абсурдністю. Виходить, у міськраді можуть працювати люди, далекі від етичних норм.

Таке враження, що дехто живе на іншій планеті. Довге волосся давно не є суто жіночою ознакою і носити хвіст - так само по-чоловічому, як по-жіночому - бути у брюках. Тож чи варто чекати Херсону новацій у сфері транспорту від чиновників з аж настільки архаїчними поглядами на людську зовнішність, які, судячи з усього, хвилюють посадову особу більше, ніж стан справ з міськими маршрутками?

 

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину