Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2019
09.04.2019
367
0

Експерти назвали проблеми, які створюють російські ЗМІ на Херсонщині

Експерти назвали проблеми, які створюють російські ЗМІ на Херсонщині
Російське телебачення та радіомовлення здійснює негативний вплив у Херсонській області, повідомляє Укрінформ.
 
Такого висновку дійшли експерти Української фундації безпекових студій та Центру близькосхідних досліджень, повідомляє МІП України в Facebook. За підтримки Мінінформа вони підготували аналітичний звіт «Інформаційний простір Херсонської області: стан, проблеми та шляхи покращення ситуації».

"Експерти окреслили ключові проблеми регіону: відсутність чітко артикульованої інформаційної стратегії та відсутність ресурсів для її впровадження, негативний вплив російського телебачення та радіомовлення з окупованої території, відсутність структури, яка більшою мірою долучається до вирішення інформаційних проблем області", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на Херсонщині майже відсутнє представництво великих інформаційних агенцій, загальнонаціональних телеканалів та газет.

«Ситуація обумовлена неготовністю цих суб’єктів інформаційного ринку витрачати кошти на утримання відповідних корпунктів чи представництв (у т.ч. через особливості географічної структури та недоступність віддалених частин регіону), відсутність реальної зацікавленості в подіях регіону», - пояснюється у звіті.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину