Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
18.12.2018
351
0

Екс-представник Президента в АР Крим Борис Бабін визначився з новою командою

Екс-представник Президента в АР Крим Борис Бабін визначився з новою командою

Колишній Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін приєднався до команди Адвокатського об’єднання «Barristers». Про це повідомляє ПІК з посиланням на barristers.org.ua.

«Вітаємо в нашій команді Бабіна Бориса Володимировича – наукового радника АО «Barristers», доктора юридичних наук, професора. Бабін Борис Володимирович представляє інтереси фізичних та юридичних осіб в Європейському суді з прав людини, член Української асоціації міжнародного права. Заохочений відомчими відзнаками структур Державної прикордонної служби та Міністерства оборони, має подяки від низки міжнародних організацій за активну роботу у сфері захисту прав людини», - йдеться у повідомленні.

Адвокатське об’єднання «Barristers» (з офісами в Одесі, Києві та Харкові) було створене 15 грудня 2017 року. Специфіка Адвокатського об’єднання обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн. В АО «Barristers» працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.

Читайте також: 

Бабін вважає, що Гордєєв не зрозумів сарказм

Бабін прокоментував своє звільнення з посади Представника Президента України в АР Крим

Бориса Бабіна звільнили з посади Постійного Представника Президента України в АР Крим

Борислав Береза: інформація, отримана ТСК в Херсоні, жахає

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину