Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2018
01.07.2018
1533
6

Екс-голова ОДА про перейменування Херсона

Екс-голова ОДА про перейменування Херсона

Екс-голова Херсонської ОДА (за часів президентства Ющенка) Борис Сіленков, написав пост у соцмережі, де пропонує перейменувати Херсон.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК

«З цим потрібно щось робити. Можливо під Закон " Про декомунізації..." змінити назву міста. Чи може бути достойне життя, коли кожен день в новинах тебе посилають -"На Хер(сонщині...). Пропонуйте свій варіант назви міста!», - написав він.

Під постом наразі більшість користувачів пишуть, що головне не назва. Зокрема, Олена Михайленко пише у коментарі з цього приводу: "Якби це змінило сутність...Гарна назва!".

Марина Лапонова припускає: "Сподіваюсь, що це сарказм...Хіба мало більше вагомих проблем". 

На це Борис Сіленков відповідає: "Можливо! Коли не буває довго дощу, то селяни починали шукати відьму в селі. Місто в бур’янах і смітниках. 7 заводів зупинили свою роботу з 2010 року.Депутати і в церкву ходять, і живуть по Фуншую і лунним календарем користуються, і все гірше і гірше". 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Горожанка, 10.07.2018
И как такие люди приходят к власти. Убитые дороги, запущенные парки, грязь и бомжи во дворах. А один умный предлагает изменить название города. И все наладится.
Горожанка, 01.07.2018
Місто в бур’янах і смітниках. 7 заводів зупинили свою роботу з 2010 року.Депутати і в церкву ходять, і живуть по Фуншую і лунним календарем користуються, і все гірше і гірше - так, может, дело не в названии? У Силенкова давно вавка в голове, прорвало от жары,, наверное..Давайте декомунизуем Силенкова..авось, полегчает дядьке..
Юрий, 01.07.2018
Силенков решил напомнить о себе таким странным способом. Бред
Ибрагим, 01.07.2018
А когда город цвел и в Москве говорили - хочу жить как в Херсоне.Считал Силенкова более умным гражданином нашего города
Олександр, 01.07.2018
Що в цих головах робиться ????
Показати ще

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину