Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
16.06.2014
127
0

Екопрокуратурою організовано перевірку появи 10-ти кілометрової масляної плями на Дніпрі

Екопрокуратурою організовано перевірку появи 10-ти кілометрової масляної плями на Дніпрі

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони вод (ч.1.ст. 242 КК України). Про це «ПІК» повідомили в прес-службі Дніпровської екологічної прокуратури.
«14 червня 2014 року до Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури надійшло оперативне повідомлення, що в Цюрупинському районі (неподалік с. Козачі Лагері) на поверхні води р. Дніпро виявлено пляму невідомого походження.
Херсонським міжрайонним екологічним прокурором невідкладно організовано виїзд фахівців Державної екологічної інспекції у Херсонській області, ЛВ в порту Херсон УМВС України в Херсонській області, Херсонрибоохорони для огляду місця події та проведення першочергових слідчих дій.
Встановлено, що поверхневі води р. Дніпро від с. Нова Тягінка до с. Понятівка шириною від 400 м до 800 м і довжиною біля 10 км вкриті масляною рідиною з характерним запахом нафтопродуктів.
З метою встановлення ступеню забруднення, екологічною прокуратурою спеціалістам відділу інструментально-лабораторного контролю Державної інспекції у Херсонській області надано доручення відібрати проби поверхневих вод для проведення лабораторних досліджень.
Також, наразі встановлюється джерело викиду рідини»
, повідомляє прес-служба.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину