Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
12.02.2018
431
0

Екоінспекція лишить спецдозволів завод по розведенню риби

Екоінспекція лишить спецдозволів завод по розведенню риби

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області відповідно до вимог Водного кодексу України направлено Державному агентству водних ресурсів України матеріали проведених перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства Державною установою «Херсонський виробничо-експерементальний завод по розведенню молоді частикових риб» для анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Державні інспектори з охорони довкілля неодноразово надавали підприємству обов’язковий до виконання припис з метою якнайшвидшого усунення чисельних порушень природоохоронного законодавства, виявлених під час планових та позапланових перевірок. Але керівництво заводу не приділяє належної уваги питанню екологічної безпеки.

Посадових осіб Херсонського заводу по розведенню молоді частикових риб у січні поточного року притягнуто до відповідальності за здійснення адміністративного правопорушення. На даний час питання анулювання дозволу на спеціальне водокористування знаходиться на розгляді в Державному агентстві водних ресурсів України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину