Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
08.04.2018
1046
0

Екіпаж судна «Норд» через КПВВ пропустять лише з українськими паспортами

Екіпаж судна

Екіпаж риболовного судна ''Норд'' через КПВВ в Крим без українських паспортів, за ''аусвайсами'', виданими окупаційною владою РФ, не пропустять.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін, передає ПІК

«Важливо! Інформація поширена сьогодні в ЗМІ щодо нібито наявної домовленості РФ з владою України про організований пропуск громадян України - членів екіпажу затриманого риболовного судна ''Норд'' через КПВВ на адмінмежі в Крим без належних документів, що посвідчують особу, є фейком. За наявною інформацією окупаційна влада через адвокатів та дипломатів пробує терміново передати такі легальні документи (паспорти громадян України) з Криму для членів екіпажу. Бо дома у них вони, звісно, є та за ними їх пропустять в Крим через КПВВ без проблем. А за виданими окупаційною владою РФ ''аусвайсами'' ніхто нікого в Крим не пропустить, маємо чітку позицію ДПС України.

Нагадаємо, 25 березня корабель морської охорони Держприкордонслужби в частині українських вод Азовського моря затримав риболовецьке судно-порушник під прапором РФ. На борту знаходився екіпаж з 10 осіб. Судно «НОРД» зупинили за 15 миль від Обіточної коси. У ході перевірки встановлено, що воно зареєстроване на тимчасово окупованій території АР Крим. Окрім цього члени суднокоманди порушили порядок виїзду з тимчасово окупованої території України. Всі вони мали так звані паспорти громадян РФ видані в м. Керч.

Як повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби України, команда судна «Норд» спробувала 8 квітня вночі покинути територію України  через автомобільний пункт пропуску «Гоптівка», що на Харківщині.Вивезти команду за межі України намагалися представники Генерального Консульства РФ під прикриттям свого імунітету. 

Співробітниками Держприкордонслужби під час перевірки встановлено, що власниками документів є члени команди судна «Норд», затриманого в Азовському морі, і що особи є громадянами України, тобто на паспортний контроль вони пред’явили документи, які не дають права для перетину кордону.

За спробу порушення державного кордону на осіб складено протоколи за ч.1 ст.204-1 КУпАП. Зважаючи на те, що громадяни України не мали належних документів для перетину кордону, їх  не пропущено через держаний кордон та повернуто в тил України.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину