Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
11.01.2019
750
0

Едему Бекірову відмовили в апеляційній скарзі на запобіжний захід

Едему Бекірову відмовили в апеляційній скарзі на запобіжний захід

10 січня о 14:00 у Верховному суді Криму відбулося засідання, на якому розглянули апеляційну скаргу адвокатів Едема Бекірова на обрання чоловікові міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Кореспонденти Суспільного зв’язалися із Іслямом Веліляєвим, захисником Едема Бекірова, який повідомив про результати судового засідання, передає ПІК.

"Суд розглянув наші апеляційні скарги й відмовив у їх задоволенні. Рішення Київського районного суду Сімферополя лишилося в силі. Наш підзахисний, згідно з рішенням, має лишатися тепер під арештом до 11 лютого", - розповів Іслям Веліляєв, адвокат Едема Бекірова.

Він зазначив, що сам Едем Бекіров до зали суду доправлений не був, його присутність забезпечили через відео-зв’язок.

"Безпосередньо в слідчому ізоляторі разом з ним був ще один адвокат - Олексій Лапін. Я перебував у Верховному суді. Таким чином ми забезпечили законність процедури. Я - у Верховному суді, а Лапін - у слідчому ізоляторі. Чому його не доправили до суду - ми не знаємо. Ми в апеляційних скаргах зазначили, щоб він був доправлений до зали суду. Але тут вирішує безпосередньо Верховний суд. Наступний етап оскарження цього рішення - касаційна інстанція. Для цього нам необхідно дочекатися, щоб рішення було готове у повному вигляді, направлене до суду першої інстанції - Київського районного суду міста Сімферополя, й лише тоді ми зможемо у письмовому вигляді витребувати це рішення й оскаржити його. Наша позиція така", - резюмував Іслям Веліляєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину