Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
22.03.2019
508
0

Едема Бекірова перевели до санчастини

Едема Бекірова перевели до санчастини

Ув’язненого в Криму кримськотатарського активіста Едема Бекірова перевели до санітарної частини. Про це медіа-центру IPC-Генічеськ розповіла дружина активіста, член Меджлісу кримськотатарського народу Гульнара Бекірова.

За її словами, переведення Едема Бекірова до санчастини було здійснене 20 березня.

У свою чергу, адвокат Сервера Мустафаєва Ліля Гемеджі в коментарі для громадського руху “Кримська солідарність”, розповіла, що до 25 березня активіста планують перевести до лікарні.

“Едема аг’а Бекірова перевели до медсанчастини. Як це все відбувалося. До камери прийшла велика делегація, що складається із співробітників СІЗО з відеореєстраторами. Очолював цю делегацію начальник СІЗО Бережний С.В .. Сервер Мустафаєв також повідомив про те, зі слів Бережного С.В., до 25 числа Едем аг’а повинен бути вивезений до цивільної лікарні, де йому буде надана необхідна медична допомога “, – зазначила адвокат.

Ліля Гемеджі також додала, що її підзахисний був готовий доглядати за Едемом Бекіровим у медсанчастині і просив начальника СІЗО про те, щоб їх перевели разом, але оскільки той не є хворим, його відправили до іншої камери.
“Едем аг’а Бекіров також просив про це начальника СІЗО і дуже засмутився, отримавши відмову, оскільки Сервер добре за ним доглядав і багато допомагав.
“Для мене Едем аг’а став частинкою мене, частинкою мого народу, частинкою того, що немає права здаватися, немає права скаржитися, боятися, коли такі, як він терплять, не відмовляються і продовжують ненасильницьку боротьбу”, – процитувала Сервера Мустафаеиа його адвокат.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину