Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
05.03.2018
695
0

Двері до кабінету головного лікаря Каховської ЦРЛ довелося виламувати

Двері до кабінету головного лікаря Каховської ЦРЛ довелося виламувати

Сьогодні, 5 березня, журналістів, як раніше повідомлялося, запросили подивитися на каховське «Межигіря», а саме на кабінет головного лікаря Каховської ЦРЛ Олександра Віттіха, передає ПІК.

Щоправда в кабінет Віттіха не так просто було потрапити: ключів від кабінету не виявилося, і на диво, ніхто не знав, де вони. Тож, довелося двері до кабінету виламувати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів голова Каховської РДА Валерій Салтиков.

«Близько години намагались потрапити до нового "кабінету Віттіха" - ключів не було і ніхто не знав де вони. Ні виконуючий обов’язки головного, ні старша медсестра, ні завгосп. Їх забрав заступник головного лікаря та сховався, або його взагалі не було на роботі.

Врешті викликав поліцію та МЧС, які і виламали двері.

Провів невеличкий брифінг на тему "прозорість та підзвітність бюджетних витрат бюджетних установ".

Дивлячись на реакцію представників адміністрації лікарні для них це була ще і повчала лекція. багато для них нового виявилось.

Дякую представникам громадськості, та журналістам, хто відгукнувся на моє запрошення подивитись на витрати лікарні», - проінформував він.

Нагадаємо, нещодавно Каховська райрада прийняла рішення про звільнення головного лікаря ЦРЛ Олександра Віттіха, але по факту він ще не звільнений, так як він перебуває на лікарняному.

Також, нагадаємо, що «під роздачу» Віттіх потрапив не через скандали з внесками, а через небажання звільняти двох своїх доньок, які працюють у лікарні. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину