Pik
Сьогодні, 18 Січня 2019
13.02.2018
663
0

Чи відзначають херсонці День дарування книг

Два в одному: Що херсонці відзначатимуть 14 лютого

Херсонці готуються відзначати День закоханих. Проте 14 лютого є ще одне свято, менш відоме  - День дарування книг. ПІК вирішив поцікавитися у херсонців – чи відзначають вони День дарування книг, що саме даруватимуть, а може хтось об’єднає ці два свята в одне?

Журналіст Елла Стефанова готує  подарунок для своїй трьох синів - 10,  12  і 13 років. Для неї 14 лютого – це не лише свято закоханих.

«Дітям замовила Володимира Рутківського - 4 книги про Джури. День закоханих для мене не тільки свято двох людей, що перебувають у відносинах, це день любові взагалі - до рідних, до друзів, до себе, до життя», - написала вона ПІК.

 

4_1

Відомий херсонський фотограф Олександр Андрющенко не прив’язує подарунки до дат,  вважає, що дарувати треба, коли для цього є порив душі.

«Я - людина спонтанна, роблю подарунки незалежно від будь-яких дат. Можу подарунок  до дня народження вручити за два тижні», - розповів він. Книгу дарував не так давно – це було видання про фотографію юній фотографині.

Денис Чистіков, завідувач Сектору в Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, у якому саме форматі відзначатиме 14 лютого ще не вирішив. Книги ж дарує теж, не прив’язуючись до дати.

«У  цьому році вже подарував дві книги: «Чому занепадають нації» - журналісту «Крим. Реалії», «Промови, що змінили світ»  - Олександру Бурейку», - поділився він з ПІК.

занепадають нации

 

Павло  Білецький,  співзасновник Центру туризму «ХерсON»,  каже, що даруватиме блокнот  – для того, щоб той, хто його отримає, записував власні думки.

«Блокнот з чистими аркушами. Без смужок, клітинок і інших умовностей», - розповів Білецький. При цьому підкреслив, що папір має бути обов’язково гарної якості і гарній твердій обкладинці.

Дементій Білий, голова ХОО КВУ, День  дарування книг відкрив для себе.

«Я не знав, що існує такий день дарування книг.  Дякую ПіКу за те, що розповів про це свято. Відтепер я буду знати. Але я не вважаю, що дарувати книги потрібно в якийсь особливий день. У  моєму житті було кілька людей. яких я вважаю своїми Вчителями або Друзями.  Вони дарували й продовжують дарувати мені не лише свої знання, а й книги.  У шкільні роки мій Вчитель не лише дарував книги, а й потім розмовляв зі мною про прочитане. Й це були найліпші години мого вчення. Тому я шаную людей, які дарують книги», - розповів він.

«Чи я дарую комусь книги? Я вже й не пам'ятаю, коли це робив востаннє, бо з кожним роком тих, кому потрібні книги, меншає...З одного боку доступ до знань стає все більш легким, з іншого боку, меншає кількість тих, кому хочеться подарувати книгу, бо знаєш, що їм вона буде не потрібна», - ділиться Дементій Білий. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину