Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
19.03.2019
334
0

Два комунальних підприємства Херсона заборгували своїм працівникам

Два комунальних підприємства Херсона заборгували своїм працівникам

Державне підприємство «Херсонська ТЕЦ», та два міських комунальних підприємства - КП «Херсонтеплоенерго» та КП «Херсонкомунтрансервіс» в 2019 році мали заборгованість по виплаті заробітної плати у сумі понад 11 мільйонів гривень, передає ПІК.

Про це повідомила начальник управління соцполітики міської ради Олена Рузгіс на засіданні виконкому Херсонської міської ради 19 березня.

- Станом на 1 січня 2018 року 17 підприємств, розташованих на території Херсона, мали заборгованість по виплаті заробітної плати в обсязі 3 мільйони 722 тисячі гривень, - повідомила Олена Рузгіс. - 6 економічно активних підприємств погасили понад 1,4 мільйони гривень. Станом на початок 2019 року заборгованість по місту зросла майже на 11 мільйонів. З’явилися нові підприємства, у яких виникла заборгованість по виплаті зарплати. Це Херсонська ТЕЦ – понад 8 мільйонів гривень, та комунальні підприємства «Херсонтеплоенерго» та «Херсонкомунтранссервіс» - понад 3 мільйони гривень.

Як стало відомо з пояснень пані Рузгіс, станом на березень на КП «Херсонтеплоенерго» погашена заборгованість за рахунок допомоги, яка надійшла з міського бюджету. На Херсонській ТЕЦ залишилася заборгованість по зарплаті понад 1 мільйон гривень. По КП «Херсонкомунтранссервіс» ситуація вирішується.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину