Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
06.06.2020
624
0

Два дитячих серця врятували на Херсонщині

Два дитячих серця врятували на Херсонщині

Вперше на Херсонщині спеціалісти Інституту серця МОЗ України за участі та всебічної підтримки місцевих колег зробили операцію на відкритому серці дітям з використанням апарату штучного кровообігу. Про це повідомляє пресслужба ХОДА.

Пацієнтами стали 4-річний хлопчик-вихованець обласного будинку дитини та 9-річна дівчинка з Миколаївської області, яка була прооперована за направленням. Зараз малюки уже знаходяться на реабілітації у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні, але безпосередньо операції проводили на базі Херсонської обласної клінічної лікарні, яка має необхідне медичне обладнання. Керував процесом завідуючий відділенням дитячої хірургії Інституту серця МОЗ України Василь Карпенко.

Операції, які ми виконали, насправді – не унікальні. Їхньою особливістю є те, що хірургічне втручання здійснювалося безпосередньо на базі Херсонської обласної клінічної лікарні і з використанням апарату штучного кровообігу, який допомагає повністю відключити серце від організму малюка. Зазвичай дітей з області, які потребують такої медичної допомоги, транспортували до Києва», – заначив Василь Карпенко.

Варто зазначити, що співпраця херсонських та київських медиків уже стала традицією. Столичні колеги щопівроку приїздять до нашої області та проводять попереднє обстеження маленьких пацієнтів з метою визначення шляхів подальшого лікування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину