Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
27.10.2016
348
0

«Дуже потужно впливають і тиснуть» - Співаковський

«Дуже потужно впливають і тиснуть» - Співаковський

Через тиждень в Херсоні обговорять базовий закон про освіту.
Про окреме тематичне засідання з питань освіти домовились 26 жовтня на засіданні регіональної платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування Лариса Оленковська, виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України та народний депутат України Олександр Співаковський.
Виступаючи на засіданні регіональної платформи нардеп О.Співаковський підкреслив важливість зворотнього зв'язку. «Місяць - два - три будемо доопрацьовувати базовий закон про освіту. Шановні колеги: ми хочемо отримувати від вас зворотній зв'язок. Ми приймемо - і треба буде виконувати. Щоб після цього не казали: що ви там зробили?! А те, що ми бачимо: тільки деякі експертні групи дуже потужно впливають і тиснуть: приймаємо і все», - відзначив О.Співаковського.
«Треба, щоб місцеві органи сказали : як ми це бачимо - щоб ми це врахували», - сказав нардеп. Він також підкреслив: термін для пропозицій «на учора».
Нардеп відзначив, що мова йде про такі важливі питання, як початкова освіти, профілізація, 12-річка, опорні школи, інклюзивна освіта. «З одного боку, ми розуміємо, що повинні якнайшвидше приймати цей закон, а з іншого боку - врахувати, що відбувається на місцях і вашу думку», - сказав О.Співаковський.
Лариса Оленковська в свою чергу, запропонувала платформу для спілкування: «Погоджуюсь, може ми ініціюємо зустріч саме з питань освіти, бо це справді - важливо». Було домовлено, що таке засідання відбудеться через тиждень за участі Олександра Співаковського.
Коментуючи це питання на брифінгу після закінчення обговорення бюджетних питань, Л.Оленковська відзначила важливість обговорення законодавчих змін: «Для того, щоб ми діяли превентивно і не розказували, що у нас закони погані, зараз, в момент підготовки закону, ми хочемо навчити місцеве самоврядування на цей процес впливати».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину