Pik
Сьогодні, 14 серпень 2020
03.07.2020
597
0

Думати не тільки про себе: херсонський гвардієць про патрульну службу з собакою

Думати не тільки про себе: херсонський гвардієць про патрульну службу з собакою

У військовій частині 3056 діє кінологічний підрозділ, у якому проходять службу військовослужбовці строковики і контрактники, а також службові собаки, які спеціалізуються за різними напрямками діяльності. Минулого разу ми розповідали про гвардійця строкової служби, який займався конвоюванням підсудних разом з німецькою вівчаркою Найдою.


Тепер знайомимо вас зі старшим солдатом Русланом Хану. Він служить на контракті у військовій частині 3056 та виконує завдання з охорони громадського порядку зі службовим собакою Бароном. Руслан і його чотирилапий напарник постійно залучаються до патрулювання вулиць Херсона у складі піших нарядів.

"Я родом з Ізмаїла. Коли почався призов - прийшов до військкомату та отримавши повістку пройшов медичний огляд. До нацгвардії я хотів потрапити з самого початку. І мені пощастило - обрали до служби у Херсонську військову частину, де я і потрапив до кінологічного підрозділу".


Гвардієць розповів, що отримавши у Навчальному центрі НГУ знання щодо поводження зі службовими собаками зміг швидко знайти підхід до гордого Барона.

"У Золочеві нас чотири місяці навчали кінологічній справі. Я опанував вміння дресирувати собак як для пошукових дій, так і для захисту від нападу. Завдяки курсу, я знаю як правильно доглядати та навіть надавати першу допомогу тварині".


За розповіддю Руслана, Барон дуже прив'язався до нього, тому він немає проблем з ним ані на виїзді до інших населених пунктів, ані в ситуаціях, де потрібна його допомога.

"На службі ми не сумуємо, адже окрім буденного патрулювання Херсона, разом з Бароном залучаємось до охорони громадського порядку на масових заходах. В літній сезон ми можемо поїхати у відрядження на морські курорти. Також вже був випадок, коли ми брали участь у пошуку злочинця, який нібито переховувався в лісі".


Герой нашої історії на контракті п'ять місяців і незважаючи на те, що рідне місто за сотні кілометрів, про свій вибір не жалкує.

"Перебуваючи на строковій службі, я розумів, що мине час і доведеться їхати додому. Але мені сподобалась не тільки специфіка служби, а й дружба з Бароном. Я дуже звик до всього цього. Тому і вирішив підписати контракт та продовжую займатися улюбленою справою. А Барон своєю відданістю підтверджує правильність мого вибору".


Руслан з посмішкою згадує, як службовий улюбленець намагається захистити його в різних ситуаціях.

"Я уявляю його реакцію, якби на мене дійсно напали, або мені б загрожувала будь-яка реальна небезпека. Він негативно реагує на ситуації, коли мене хтось з друзів по службі в жарт зачепить, або просто зробить різкі рухи в мій бік. Тому я знаю, що Барон - справжній друг, якому можна довіряти".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину