Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
Гаряча новина
04.09.2018
1038
0

Дружину депутата Власова відправили під домашній арешт

Дружину депутата Власова відправили під домашній арешт

У Херсоні закінчилось судове засідання, на якому обирали запобіжний захід Лілі Якубсон - підозрюваній у  справі інциденту в офісі херсонської Самооборони, передає ПІК.

Якубсон буде знаходитися під домашнім арештом з 21 години до 7 ранку до 30 жовтня 2018 року. Їй не можна спілкуватися з потерпілими. Також, як і чоловік, вона має носити електронний браслет.

На початку засідання дала свідчення мама Якубсон, яка підтвердила, що Ліля проживає в її квартирі разом із родиною – чоловіком (депутатом райради Олександром Власовим та донькою). Нагадаємо, вчора на суді прозвучала інформація, що підозрювана немає паспорта та реєстрації.

Мама підозрюваної сказала, що не знає у чому звинувачують її доньку. Суддя також заборонила робити світлини матері Якубсон.

Прокурор під час засідання наголошував , що Якубсон є підозрюваною і в іншому кримінальному провадженні. За його словами, їй про це було повідомлено вдень, а вночі вона з чоловіком здійснили напад. Це свідчить про те що її не стримують соціальні зв'язки і наявність дитини - вона вчиняє новий злочин. Тому просили обрати запобіжний захід - тримання під вартою, адже жоден більш м'який захід не зможе забезпечити її належну поведінку.

Відсутність паспорту у Якубсон, на думку її адвоката - маніпуляція з боку прокуратури, адже вони мали зацікавитися цим питання ще до суду.

Адвокат просив як запобіжний захід взяття на поруки замість арешту та пропонував не звертати увагу на помилку у клопотанні про поруки. Нагадаємо, серед тих, хто був готовий взяти Лілю Якубсон на поруки – Василь Федін та Ігор Семенчев.

Захист вважає,що Якубсон було тільки повідомлено про підозру в іншому кримінальному провадженні, тому доводи прокурора не заслуговують на увагу, адже рішення по попередній справі немає.

Прокурор же наголошував, що треба перевірити самих поручителів, які готові взяти підозрювану на поруки: чи не притягалися вони  вони до кримінальної відповідальності, адже цього зроблено не було.

Нагадаємо, чоловік Якубсон – депутат райради Олександр Власов також має носити електронний браслет. Наразі він був присутній у суді – на фото внизу.

file

суд

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину