Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
08.09.2016
146
0

Доступній аптеці в Станіславі бути

Доступній аптеці в Станіславі бути

Ще під час зустрічі з головою обласної ради Андрієм Путіловим станіславці поскаржилися на непідйомні ціни в місцевих аптеках. Тоді голова облради пообіцяв посприяти вирішенню болючої проблеми мешканців села.

Враховуючи, що ні обласна, ні місцева влада згідно законодавства не мають права втручатися в процес ціноутворення, було прийнято рішення відкрити нову аптеку з доступними цінами.

Сесія Станіславської сільської ради прийняла рішення передати в оренду частину приміщень сільської бібліотеки під аптеку, повідомляє офіційний сайт Станіславської сільради. 

29 липня про це було оголошено в районній газеті "Придніпровська зірка". Прийняти участь у конкурсі на оренду приміщення виявили бажання чотири установи. З них одне приватне підприємство та три фізичні особи - підприємці. Бажаючих виявилось більше одного, тому сільський голова оголосив конкурс, а сесія сільської ради затвердила склад конкурсної комісії.

26 серпня в районній газеті "Придніпровська зірка" вийшла замітка про оголошення конкурсу на право оренди примішень бібліотеки під аптеку. 26 вересня повинно відбутися вирішальне засідання конкурсної комісії. Кого комісія визнає переможцем конкурсу, з тим і буде укладений договір оренди сільським головою.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину