Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
21.10.2017
344
0

Містян чекають кілька непростих тижнів

Досить "бикувати", сідайте за стіл переговорів - активіст

Депутатське рішення на сесії 20 жовтня  про повернення до тарифу 3 гривні у Херсоні за перевезення у  маршрутках – це ясна і недвозначна вимога містян і депутатів до господарів фірм-перевізників сідати за стіл переговорів.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук керівник ХОО КВУ Дементій Бєлий, передає ПІК.

Читайте також: Міськрада проголосувала за відміну тарифу на проїзд у 5 гривень

Читайте також: Миколаєнко підпише тарифне рішення

«Це ясна і недвозначна вимога містян і депутатів до господарів фірм-перевізників: досить бикувати. Сідайте за стіл переговорів. І до міського виконкому: ну робіть вже що-небудь. Тепер міський голова міг би покликати перевізників, виконавчу владу і містян за круглий стіл для створення програми виходу з кризи», - написав активіст. 

Читайте також: Миколаєнко попередив про наслідки

Читайте також: Підвищення тарифу на перевезення у Херсоні - від а до я

«Уже зрозуміло - маршрутники повинні змінити своє ставлення до  містян і якості своєї роботи. Хамське: "Їжте, що дають за ту ціну, яку скажемо - сьогодні не спрацювало". Що далі? Містян чекають кілька непростих днів або навіть тижнів. Але все залежить від усіх нас", - відзначив Бєлий. 

"Ціна повинна бути обґрунтованою: треба рахувати пасажиропотік. Прибрати численні прокладки між водіями та управлінням транспорту. Щоб гроші не осідали у якогось "дядька", а йшли в справу. Графік поїздок, закупівля містом великих автобусів. Пропозицій напрацьовано вже багато. Їх список відкритий. Потрібна добра воля і розуміння", - пише Дементій Бєлий.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину