Pik
Сьогодні, 18 Січня 2020
28.07.2016
259
0

Дороги Херсонщини продовжують ремонтувати, губернатор - інспектувати

Дороги Херсонщини продовжують ремонтувати, губернатор - інспектувати

Сьогодні, 18 липня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв проінспектував ремонтні роботи на трасі міжнародного значення М14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, який проводиться на ділянці біля села Козачі Лагері. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Зараз ремонт ділянки траси довжиною 12,6 км проводиться генеральною підрядною будівельною організацією - ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50», яка виграла тендер.

Ремонт дорожнього покриття обійшовся в 111 млн грн. Кошти на нього були виділені з державного бюджету.

Керівництво підрядної будівельної організації розповіло, що перед початком проведення робіт визначили тип «дорожнього одягу» ділянки траси, тому зараз вперше на Херсонщині під час ремонту буде використовуватися спеціальна технологія холодного ресайклінгу для заміщення відпрацьованого асфальтобетону.

Перевага цієї технології в тому, що під час проведення ремонту весь відпрацьований матеріал не вивозиться, а одразу переробляється.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко, саме ця ділянка дороги дійсно потребувала ремонту. Вона має міжнародне значення й достатньо велику транспортну завантаженість - нею автомобілі прямують до курортного Генічеського району, а також постійно нею пересувається військова техніка до різних місць дислокації.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час перевірки проведення робіт запевнив, що вже орієнтовно у першій половині серпня спільно з представниками громадськості знову приїде на дану ділянку для інспекції ходу ремонту.

«Єдиною нашою умовою у роботі немісцевої компанії-підрядника є збереження робочих місць у ході виконання ремонту й надходження податку на доходи фізичних осіб саме до місцевих бюджетів. Адже сьогодні держава виділила області кошти на реалізацію ряду проектів для розвитку інфраструктури області, а ми, в свою чергу, маємо забезпечити мешканців області робочими місцями».

Незабаром можна буде переконатися у якості зробленого ремонту на даній ділянці траси М14 і вже після цього розпочнеться ремонт наступних дорожніх ділянок. Загалом, на Херсонщині буде проведено ремонт п`яти автомобільних ділянок.

Нагадаємо, триває й ремонт дороги на Білозерку.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину