Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
21.09.2017
824
0

Дороги місцевого значення до 30 вересня передадуть у відання ОДА

Дороги місцевого значення до 30 вересня передадуть у відання ОДА

Як повідомив сьогодні, 21 вересня, голова ОДА Андрій Гордєєв під час інспектування початку капітального ремонту ділянки дороги Білозерка – Розлив, місцеві дороги вже до 30 вересня планують передати у відання ОДА, передає ПІК.

«Микола Миколайович мовчить (Микола Савченко, начальник служби автомобільних доріг області – ред.), але він мені дав термін, щоб я до 30 вересня забрав у нього дороги на себе і відповідальність за них. 3 тисячі кілометрів – це і є місцеві всі дороги», - відзначив голова ОДА.  

Читайте також: в області встановлять нові  вагові комплекси, щоб зберегти дороги

«Якраз  будуть будуватися, ремонтуватися  у 2018 році дороги ті, які ми в цьому році спільно з вами зробимо проекти, експертизи і т.д.», - відзначив Гордєєв, звертаючись до присутніх на заході представників місцевих громад.

«Якщо хтось із громад буде чухатися – його обійдуть інші громади. І оця реформа, яка є в нас, ми маємо всі нею користуватися максимально. Тому об’єднуйтесь в ефективні команди, у вас, зараз, ще раз кажу, вибори в ОТГ, об’єднуйтесь, щоб депутатський корпус у вас був нормальний тут, робіть нормальні об’єднані громади, будьте конкурентними, сучасними, думайте наперед. Хто буде думати наперед – той зможе. Хто буде сидіти і чухати одне місце – нічого не зможе», - каже Гордєєв.

Як раніше інформував ПІК, 21 вересня голова ОДА проінспектував початок ремонту дороги Білозерка-Розлив. Оновлення дорожнього покриття здійснюватиметься на відрізку протяжністю 6 км загальною площею 33 тис м2. Кошторисна вартість ремонту об’єкта становить 33 млн гривень. Об’єкт реалізується за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів Білозерського району та залучення кредитних коштів. Ремонтні роботи на даній ділянці планується завершити за півтора місяця.

Як раніше передавав ПІК, у ході дорожньої реформи на Херсонщині близько 3 тисяч км доріг передадуть з державного рівня на обласний

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину