Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018

Дороги місцевого значення до 30 вересня передадуть у відання ОДА

Дороги місцевого значення до 30 вересня передадуть у відання ОДА

Як повідомив сьогодні, 21 вересня, голова ОДА Андрій Гордєєв під час інспектування початку капітального ремонту ділянки дороги Білозерка – Розлив, місцеві дороги вже до 30 вересня планують передати у відання ОДА, передає ПІК.

«Микола Миколайович мовчить (Микола Савченко, начальник служби автомобільних доріг області – ред.), але він мені дав термін, щоб я до 30 вересня забрав у нього дороги на себе і відповідальність за них. 3 тисячі кілометрів – це і є місцеві всі дороги», - відзначив голова ОДА.  

Читайте також: в області встановлять нові  вагові комплекси, щоб зберегти дороги

«Якраз  будуть будуватися, ремонтуватися  у 2018 році дороги ті, які ми в цьому році спільно з вами зробимо проекти, експертизи і т.д.», - відзначив Гордєєв, звертаючись до присутніх на заході представників місцевих громад.

«Якщо хтось із громад буде чухатися – його обійдуть інші громади. І оця реформа, яка є в нас, ми маємо всі нею користуватися максимально. Тому об’єднуйтесь в ефективні команди, у вас, зараз, ще раз кажу, вибори в ОТГ, об’єднуйтесь, щоб депутатський корпус у вас був нормальний тут, робіть нормальні об’єднані громади, будьте конкурентними, сучасними, думайте наперед. Хто буде думати наперед – той зможе. Хто буде сидіти і чухати одне місце – нічого не зможе», - каже Гордєєв.

Як раніше інформував ПІК, 21 вересня голова ОДА проінспектував початок ремонту дороги Білозерка-Розлив. Оновлення дорожнього покриття здійснюватиметься на відрізку протяжністю 6 км загальною площею 33 тис м2. Кошторисна вартість ремонту об’єкта становить 33 млн гривень. Об’єкт реалізується за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів Білозерського району та залучення кредитних коштів. Ремонтні роботи на даній ділянці планується завершити за півтора місяця.

Як раніше передавав ПІК, у ході дорожньої реформи на Херсонщині близько 3 тисяч км доріг передадуть з державного рівня на обласний

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину