Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
09.10.2018
141
0

Доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали 10%

Доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали 10%

На сьогодні доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали становить поки що близько 10%.

Про це написав у Фейсбук директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода, передає ПІК.

"Херсонська область є одним з чотирьох регіонів України, які переробляють виноград на виноматеріали. Зараз ми маємо 8 підприємств цієї галузі, загальною потужністю 2300 тис. дал на рік, які виробляють та реалізують вина, коняки та виноматеріали. На сьогодні доля Херсонщини в загальноукраїнських об’ємах переробки винограду на виноматеріали становить поки що близько 10%, але потенціал області набагато більший", повідомив Паливода. 

"Після втрати частини виноробних потужностей України в результаті анексії Криму, Херсонська область, як найбільш наближена за кліматичними умовами до півострова, може налагодити виробництво лінійки вин з сортів винограду, які раніше вирощувалися тільки в Криму. Розвитку виноробства Херсонщини зокрема сприятиме і зростаючий імідж області, як туристичного регіону, що дозволить розвинути такий напрям, як гастрономічний туризм. Отже сподіваємось, що згодом Херсонські вина, як і херсонські кавуни та томати, стануть ще одним брендом та візитівкою області", переконаний директор Департаменту. 

Він також повідомляє, що Постановою Кабміну було спрощено процедуру ліцензування для малих виноробних підприємств. Це чудова новина для сільгоспвиробників Херсонщини, адже такий крок з боку Уряду має стимулювати розвиток виноробної галузі - за рахунок створення невеликих виноробних підприємств.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину