Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
01.09.2018
905
0

Долею Олександра переймаються Велика Британія, США – тітка ув’язненого в РФ херсонця

Долею Олександра переймаються Велика Британія, США – тітка ув’язненого в РФ херсонця

Тітка ув’язненого в РФ херсонця, українського військовослужбовця Олександра Шумкова Людмила Шумкова пише у Фейсбук, що вже не дивується тому, що Україна не переймається його долею, передає ПІК.

«Сполучені Штати Америки переймаються долею і здоров’ям політв’язня Кремля Олександра Шумкова на відміну від владної України», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Росії продовжують «судити» херсонця Шумкова – консул не приїхав.

Вона зазначає, що 30 серпня 2018 року виконуючий обов’язки заступника начальника Місії США при Постійній Раді ОБСЄ Грегорі Маркіс зробив заяву щодо голодування ув’язненого українського режисера Олега Сенцова, в якій наголосив, що США глибоко стурбовані його погіршенням стану здоров’я і вимагав негайно звільнити його та всіх інших українських громадян, які незаконно засуджені в Росії або на суверенній українській території Кримського півострову, в даний час окупованого Росією.

Читайте також: Ярош від Сашка відмовився, - родичка ув’язненого в РФ українця Шумкова.

«До того ж, в заяві йдеться про те, що існують і інші незаконно ув’язненні, які в даний час голодують, здоров’я яких сьогодні під загрозою, у тому числі Володимир Балух та Олександр Шумков. На відміну від заяви представника Місії США в ОБСЄ у виголошеній заяві заступника постійного представника України при ОБСЄ Лоссовського І. відсутнє як завжди прізвище Олександра Шумкова», – зазначає Людмила.

Читайте також: Рідні отримали листа від бранця Кремля Олександра Шумкова.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину