Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
29.08.2017
1129
0

Документи на держслужбу можна буде подати он-лайн

Документи на держслужбу можна буде подати он-лайн

З вересня працюватиме  єдиний он-лайн ресурс, де людина може податись на вакансію на держслужбі он-лайн. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, передає ПІК із посиланням на прес-службу КМУ.   

"Ми створили єдиний он-лайн ресурс, де людина може податись на вакансію на держслужбі он-лайн. Це портал вакансій career.gov.ua.  З вересня там будуть розміщені вакансії, а поки що портал працює в тестовому режимі. Вже зараз можна ознайомитись зі списком необхідних документів, вимогами до кандидатів на різні вакансії, заповнити форму заяви тощо", - зазначив міністр.

За словами Саєнка, конкурси на нові посади будуть відбуватись прозоро. За підтримки ЄС Уряд залучив міжнародну рекрутингову компанію, яка також буде здійснювати оцінку кандидатів. В конкурсній комісії, крім держслужбовців, будуть працювати представники громадськості, а самі конкурси будуть проходити з відеофіксацією.

"На конкурси мають прийти проактивні та інноваційні професіонали, які розуміють, що треба робити і, головне, як це зробити", - наголосив Олександр Саєнко.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину