Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
09.10.2019
460
0

Документи на будівництво гаражів для учасників бойових дій ніяк не погодять

Документи на будівництво гаражів для учасників бойових дій ніяк не погодять

Ініціативна група учасників бойових Херсона звернулася до міськради для внесення змін до детального плану земельної ділянки у мікрорайоні Таврійському, де заплановано будівництво гаражного кооперативу. Інформує ПІК.

Представник групи, військовий капелан, учасник бойових дій у зоні АТО/ООС Максим Бервінов зазначив:

«Ми самі знайшли вільну земельну ділянку на Таврійському для виділення її учасникам бойових дій під гаражне будівництво. Збір документів розпочався ще минулого року – землю в кооперативі отримають не тільки бійці АТО, а й афганці та члени родин загиблих військових, хоча АТОвці мають на це першочергове право».

Так, 170 осіб стануть власниками гаражів. Вже були подані відповідні заяви до херсонського ЦНАПу для отримання відповідних дозвільних документів, досі жодної відповіді не надійшло (відповіді на заяви надаються протягом 20 днів, – ред.).

Учасники бойових дій хочуть якнайшвидше отримати відкоректований план, аби розпочати будівництво, адже це лише маленька частинка від того, що міськрада повинна виділити бійцям АТО. На сьогодні у черзі на отримання землі тільки по Херсону перебуває 1700 учасників бойових дій АТО/ООС.

Самі військові згодні навіть залишити частину власних земельних відведень на Таврійську Херсону. Вони розуміють, що обласний центр теж потрібно розвивати й удосконалювати, в свою чергу, Департамент містобудування та архітектури повинен якомога швидше погодити всі документи.

Автор: Ганна Якуніна

Фото: Олександр Корняков

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину