Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
05.07.2018
5095
0

Доброволець розповів про голову ОПГ "Кордон" (відео)

Доброволець розповів про голову ОПГ "Кордон" (відео)

В п'ятницю, 6 липня, у Херсоні планується мітинг, що організовують ГО "Кордон" та "Центр взаємодії Херсонщини". Про це повідомляє ПІК.

Ходять різні думки, щодо мети цієї акції, дехто впевнений, що вона має політичний окрас та замовлена за поребрика, дехто каже, що ця акція має лише комерційний інтерес його організаторів, але все що поки відомо, що організатором виступає скандально відомий голова ОПГ " Кордон" Олександр Цегельник, який і ліс пиляв, і труну по Олешках носив, і за ОПГ чеченців заставу вносив.

Також відомо, що Олександр Цегельник запросив на мітинг до Херсона учасників з інших міст України, бо на містах не має підтримки, серед учасників бойових дій, бо будучи головою ГО ветеранів АТО він сам жодного дня не служив в армії навіть в мирний час. Двадцять дві ГО Херсонщини  звернулись зі зверненням до побратимів не реагувати на заклики псевдоатошніка.

Журналіст ПІК поспілкувався з відомою у Херсоні людиною, майданівцем, добровольцем УДА Андрієм Наливайко. Ми спитали хто такий Олександр Цегельник, та чому саме не має підтримки серед херсонських учасників бойових дій.

Відповідь вразила нас. Мова йде про ліс, наркотики, зброю, рекет. Це розповідає чоловік який це бачив на власні очі. Докладніше про все дивіться у відео.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину