Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
17.08.2019
756
0

Добро справді перемагає там, де працюють не для себе, а для громад.

Добро справді перемагає там, де працюють не для себе, а для громад.

Громадська платформа «Добро Переможе» учням Степанівської школи завезли сучасні меблеві комплекти.

У співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" Юрій Рожков з командою «Добро Переможе» працює вже не перший рік. Саме сьогодні громадська платформа завезли Степанівській середній школі одномісні парти і стільці сільським школярикам.
Подбали меценати і про зону вчителя - до меблевого комплекту додали і його «робоче місце».

Олена Дендеренко, завуч школи з навчально-виховної роботи розповіла: "Ще на початку літа Юрій Рожков приїхав до нашої школи, познайомився з матеріально-технічною базою, потім у липні привіз столи зі стільцями і зараз, у серпні - повний комплект для кабінету!

Парти легкі та якісні. Їх можна пересувати, регулювати, відповідно до різнопланових завдань і задумок вчителя та зручності та ортопедичних потреб дитини. Ми про такі лише мріяли, фінансово це дуже накладно... Тому для нас це мрія здійснилася!
До 1 вересня меблі плануємо встановити третьоклашкам.»

Не секрет, що школам особливо в селах, дуже складно знайти та придбати обладнання. Ціни кусаються, а питань, які потребують фінансування – просто на мільйони. Тому ці меблеві набори - можливість на зекономлені кошти, закупити методичне обладнання, чи підручники, одним словом – є парти, стільці, буде тепер і все, що нагально потрібно школі в Степанівці.
Введите сообщение...

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину