Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
05.05.2020
613
0

До зведеного бюджету надійшло 2,6 мільярда гривень «херсонських» податків

До зведеного бюджету надійшло 2,6 мільярда гривень «херсонських» податків

З початку року від бізнес-спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 2598,3 млн. гривень податків і зборів. У порівнянні з тогорічним періодом надходження зросли на 8 відс. або на 194,5 млн. гривень податків та зборів. 

Із цьогорічних надходжень 1131,1 млн. гривень надійшло до державної казни на загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1467,2 млн. гривень, які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону, це більше на 72,8 млн. гривень податків та зборів, ніж торік.

Також бізнесмени - роботодавці Херсонщини на 6 відс. або
75,3 млн. гривень збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 4 місяців спрямували 1343,7 млн. гривень ЄСВ на казначейські рахунки області.  

Зростання надходжень до зведеного бюджету - результат спільної роботи відомства та суб’єктів господарювання всіх форм власності Херсонщини. Державні службовці запроваджують інноваційні методи адміністрування податків та електронних сервісів обслуговування, а  платники проявляють високу громадянську свідомість у сплаті податків

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину