Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
02.09.2020
351
0

До зимового періоду готово 94% котелень МКП «Херсонтеплоенерго»

До зимового періоду готово 94% котелень МКП «Херсонтеплоенерго»

Упродовж літа у місті велась активна підготовка до опалювального сезону 2020/21 років. Про це стало відомо на засіданні комісії з питань підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період, яке відбулося 1 вересняі під головуванням міського голови Володимира Миколаєнка.

Так, теплопостачальні організації перевіряли та лагодили обладнання, тепломережі, готували до роботи теплопункти та теплові вузли.

Зокрема, МКП «Херсонтеплоенерго» підготувало із 37 котелень – 35 (94%) та 35 теплопунктів із 36 (97%).

На сьогодні відремонтовано 76,1 км теплових мереж із 88,5 км. Підготовлено до роботи 97% котлів. Відповідні роботи тривають.

У рамках підготовки до опалювального періоду проводилися роботи й колективом ПАТ «Херсонська ТЕЦ».Із 35 теплових пунктів готові до роботи 24. Відремонтовано 142,9 км (64%) теплових мереж. Наразі підприємство продовжує відновлювати мережі, ремонтувати котли та турбогенератори.

«Важливо закінчити всі необхідні роботи до початку опалювального сезону, аби жителі міста похолодання зустріли в теплих оселях», - наголосив міський голова Володимир Миколаєнко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину