Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
08.05.2019
590
0

До вирішення проблеми дисбалансу на ринку праці потрібно підходити комплексно

До вирішення проблеми дисбалансу на ринку праці потрібно підходити комплексно

Як повідомляє відділ інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості  Херсонщину відвідав в.о.Голови Державної служби зайнятості, передає ПІК.

 7 травня Херсонщину відвідав в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко. Разом із директором Херсонського обласного центру зайнятості Євгенієм Єрашовим очільник служби зайнятості ознайомився з роботою обласного і Херсонського міського центрів зайнятості, переглянув актуальні вакансії регіону, рівень заробітної плати, яка пропонується підприємствами. Особливо В.Ярошенко зацікавився роботою відділу рекрутингу та консалтинговим центром, що діють на базі міського центру зайнятості. Під час спілкування з колегами обговорювалися питання інновацій у роботі служби, зокрема, впровадження інституту кар’єрного радника.
Окремо В.Ярошенко зупинився на важливості проведення профорієнтаційної роботи, особливо з молоддю.

«Ми проводимо профорієнтаційну роботу в школах, аби потім дипломовані спеціалісти працювали за фахом, а не поповнювали ряди безробітних. Я переконаний, що до вирішення проблеми дисбалансу на ринку праці потрібно підходити комплексно і починати з масштабної профорієнтації учнів та поінформованості їх батьків про реальний ринок праці. Упевнений, що молоді і дітям шкільного віку треба допомогти у виборі майбутньої професії, зорієнтувати їх на ті професії та спеціальності, які, по-перше, будуть відповідати здібностям та потенціалу, по-друге, потрібні роботодавцям, будуть економічно доцільними та затребуваними в майбутньому», – зазначив В. Ярошенко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину