Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
11.04.2019
760
0

До відома рибалок–любителів та користувачів водних біоресурсів

До відома рибалок–любителів та користувачів водних біоресурсів

Згідно наказу Херсонського рибоохоронного патруля від 27.03.2019 № 98 - ОД «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у Дніпровсько-Бузькій естуарній системі та Каховському водосховищі в зоні контролю Херсонського рибоохоронного патруля у 2019 році»

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Промислове та любительске рибальство в рибогосподарських водних об'єктах Дніпровсько-Бузької естуарної системи в зоні контролю Херсонського рибоохоронного патруля:

У річці Дніпро - від гирла до забороненого простору Каховської ГЕС, а також у придатковій системі - з 10 квітня по 15 червня 2019 року. У вказаний період заборона не поширюється на спеціалізований промисел оселедця в пониззі Дніпра. Також заборона не поширюється на промисел пузанка у пониззі Дніпра з 01 травня по 15 червня 2019 року. Акваторії дозволені для ведення промислу визначені Режимом рибальства в басейні Чорного моря у 2019 році;

У річці Інгулець - від гирла до смт. Велика Олександрівка - з 10 квітня по 15 червня 2019 року;

У Дніпровському лимані - з 05 квітня по 05 червня 2019 року. Заборона не поширюється на спеціалізований промисел пузанка по всій акваторії лиману з 01 травня до кінця весняно-літньої заборони. Заборона також не поширюється на спеціалізований промисел оселедця в лимані на глибинах не менше ніж 4 м з 01 квітня до кінця весняно-літньої заборони;

У  Дніпровському лимані на відстані 1,5 км від берега углиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему - з 6 червня по 15 червня 2019 року;

У всіх інших внутрішніх водних об'єктах басейну Чорного моря в межах Херсонської області - з 01 квітня по 30 червня 2019 року.

 Рибальство у Каховському водосховищі в зоні контролю Херсонського рибоохоронного патруля:

 Промислове з 10 квітня по 18 червня 2019 року;

 Любительське з 10 квітня по 19 червня 2019 року.

 У період заборони на здійснення любительського та спортивного рибальства дозволяється:

Любительський лов риби на умовах загального використання, однією поплавковою вудкою з одним гачком і спінінгом з берега з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, в місті Херсон з набережних по проспекту Ушакова та біля парку Слави; в містах Н. Каховка, Олешки, Гола Пристань, Каховка, Берислав з набережних в районі міських пристаней, вздовж всіх інших населених пунктів і дачних кооперативів з берега в межах ділянок акваторій, визначених наказом Херсонського рибоохоронного патруля від 06.03.2019 № 78 - ОД, за винятком нерестових ділянок, визначених наказом Херсонського рибоохоронного патруля від 20.03.2019 № 86 - ОД.

З 01 травня по 15 червня 2019 року проводити любительський лов оселедця та пузанка з човнів однією вудкою або спінінгом, оснащеним підвіскою типу «самодур», з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, на акваторії річки Дніпро по правому берегу від лісгоспу с. Антонівка вниз за течією до пляжу «Лілея» м. Херсона (за винятком ділянки, яка складає 220 м по обидві сторони від центру мосту та міських пляжів) від урізу води вглиб водойми до 100 м.

НА ПЕРІОД ВЕСНЯНО-ЛІТНЬОЇ ЗАБОРОНИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком установлених суднових ходів), а на ділянках, оголошених наказом Херсонського рибоохоронного патруля від 20.03.2019 № 86 - ОД нерестовищами в період нересту, забороняється пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

 Детального ознайомитись з наказами Херсонського рибоохоронного патруля, що стосуються весняно-літньої заборони можна на офіційній сторінці управління у Facebook та офіційному веб-сайті Держрибагентства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину