Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
10.10.2019
1125
0

До складу Новокаховської ОТГ увійшло ще одне селище

До складу Новокаховської ОТГ увійшло ще одне селище

Нова Каховка завершила процедуру об’єднання з селищем Веселе Бериславського району, передає ПІК.

10 жовтня на сесіях міської та сільської рад були прийняті остаточні рішення про добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади до міської ОТГ. Підставою для цього став нещодавно отриманий позитивний висновок Херсонської облдержадміністрації щодо формату такого об’єднання.

Також було прийняте рішення про припинення юридичної особи Веселівської сільської ради та її виконавчого комітету у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання відповідно Новокаховської міськради та її виконавчого комітету.

Новокаховська міськрада створила Веселівський старостинський округ, який очолюватиме в. о. старости, Веселівський сільський голова Людмила Аннас. Її вже включено й до складу виконкому Новокаховської міськради.

До слова: 12 жовтня виповнюється 100 років від заснування села Веселе.

Нова Каховка також готується до приєднання до себе Козацької селищної ради Бериславського району. А ось Одрадокам’янці в цьому вона відмовила. Проте на нещодавній сходці жителі цього села більшістю голосів висловились за об’єднання з Бериславом. Хоча таку думку в Одрадокам’янці досі поділяють далеко не всі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину